Каталог Захист інформації від витоку по технічним каналам Акустичний захист

USPD-KМ, USPD-K - ультразвуковий, акустичний, комплекс для захисту від прослуховування.


                          
Призначення:

Прилад призначений для запобігання якісному запису на диктофон учасниками переговорів, від прослуховування з боку за допомогою підслуховуючих пристроїв, що використовують мікрофон. Ультразвукове пригнічення ефективно проти широкосмугових високоякісних мікрофонів. Акустика чудово доповнює ультразвук, пригнічуючи мікрофони з обмеженою смугою.

Виконання:

Прилад виконаний у алюмінієвому корпусі (Рис.1). Зручний у користуванні. Пожежобезпечний. Модель USPD-KМ керується вручну, зі смартфона через Bluetooth (не вимагає парування з пристроєм) або з пульта дистанційного керування, що поставляється в комплекті. Модель USPD-K керується тільки вручну, або з пульта дистанційного керування, Живлення приладу від блоку живлення, що поставляється в комплекті (19В).

Підготовка до роботи:

Модель USPD-K не вимагає підготовки достатньо тільки ввімкнути живлення.

Для моделі USPD-KМ,  щоб досягти максимального ефекту акустичного придушення, доцільно записати в прилад голос господаря приладу. Для цього необхідно підключити прилад до мережі 220В через блок живлення 19В. Натиснути та утримувати кнопку (регулятор гучності) кілька секунд, доки індикатор (назва приладу) не почне блимати. Далі продиктувати будь-який текст на відстані  від 30см до 50см. до мікрофона, що знаходиться всередині приладу біля регулятора гучності. Тривалість запису від 30 с до 5 хвилин. Після закінчення запису ще раз натисніть кнопку (регулятор гучності). Якщо запис коротший за 10 сек. то прилад повернеться до попередньо встановленого запису.

Робота з пристроєм:

Прилад USPD-K або USPD-KМ повинен бути розташований максимально близько до місця ведення переговорів. Прилад USPD-KМ може керуватися вручну кнопкою, суміщеною з регулятором гучності, через програму на мобільному телефоні або з пульта дистанційного керування. Прилад USPD-K може керуватися тільки вручну кнопкою, суміщеною з регулятором гучності або з пульта дистанційного керування Гучність вибирається заздалегідь залежно від дальності розташування приладу від співрозмовників, перешкода має бути досить гучною, а й не має сильно заважати розмові. Рівень гучності ультразвукової завади не регулюється.

Для керування приладом з мобільного телефону необхідно завантажити програму “CDIS_connect” (мал.2) на телефон із Play market або Apple store через пошук або за QR кодами (мал.3). Далі керування ведеться з програми через Bluetooth, що автоматично підключається.

Управління включає:

увімкнення/вимкнення приладу,

регулювання гучності завади,

блокування від стороннього доступу до керування (керувати можна лише з пристрою, на якому заблокували доступ для сторонніх Bluetooth – пристроїв для керування USPD-КМ).

          

При керуванні  з пульта призначення кнопок:

А- включення, ультразвукове придушення.

B-вимкнення

С- включення, ультразвукове + акустичне придушення у тихому режимі.

D-вмикання, ультразвукове +акустичне придушення в гучному режимі.

Характеристики:

Потужність ультразвукового сигналу……….………….112дБ

Дальність керування через Bluetooth………….….до 5м.

Дальність управління пультом ДУ……..…..…….….до 10м.

Живлення………………………………………………..….….12-19V, 3.5A

desa.com.ua